PolikliniğimizLevent Veteriner Polikliniği 1977’de Hasan Taban tarafından ilk olarak Levent’te kuruldu.

   O tarihlerde İstanbul Veteriner Hekimler odasına kayıtlı ilk 4 Veteriner kliniğinden birisi olarak, bu alanda tıbbi alet, tedavi ve operasyon girişimleri için gerekli olan tüm imkanlara sahip olması bakımından, odanın verdiği ilk 4. klinik çalıştırma ruhsatını almıştır.

   Veteriner hekimler etik kurallarına uymak,gerek hastalarımıza gerekse hasta sahiplerine kaliteli hizmet vermek ve bunun sürekliliğini sağlamak ilkemiz olmuştur

   Kuruluşumuzun 40. kuruluş yılı 2017 yılında kliniğimiz yeni hastane donanımları, modern ekipmanları ve uzman veteriner kadrosuyla Veteriner Polikliniği adını alarak, hayvan polikliniği standartlarında hizmete başlamıştır.

   Tüm bu yıllar içinde bize gösterdiğiniz güven ve sevgiden dolayı tüm hayvan sever dostlarımıza teşekkür ederiz.   

   Ümit ederiz ki bizi ziyaretinizde sevgili köpek, kedi ve diğer hayvanlarınızın sağlığı ve bakımı açısından memnun kalacağınız güler yüzlü hizmet anlayışı, bilgi-tecrübe ve modern uygulamalardan memnun kalırsınız.


HAYVANLARINIZ VETERİNERİ SEVMİYOR MU?!

   Birçok hasta için veteriner klinikleri veya hastaneleri sevimsiz, kötü anılarla dolu korkulan ve gidilmek istenmeyen yerlerdir. Bu tepki elbetteki çok normaldir. Sizi çocukken iğne olmaya götürdüklerinde hissettiklerinizi bir hatırlayın.
   
   Bizler hastanemizde sevgili küçük dostlarımızın canlarını yakmadan, korkutmadan, onlar için en iyisini, hatıralarında kötü izler bırakmadan yapmaya özen gösteriyoruz...
 
 
 
 
Faydalı Bilgiler

  KEDİLER               

  KÖPEKLER            

  KUŞLAR                

   HASTALIKLAR