Üyelik Girişi
Site Haritası
Hava Durumu
Anlık
Yarın
30° 32° 23°

Polikliniğimiz

Levent Veteriner Polikliniği 1977’de Hasan Taban tarafından ilk olarak Levent’te kuruldu.
 O tarihlerde İstanbul Veteriner Hekimler odasına kayıtlı ilk 4 Veteriner kliniğinden birisi olarak, bu alanda tıbbi alet, tedavi ve operasyon girişimleri için gerekli olan tüm imkanlara sahip olması bakımından, odanın verdiği ilk 4. klinik çalıştırma ruhsatını almıştır.
Veteriner hekimler etik kurallarına uymak,gerek hastalarımıza gerekse hasta sahiplerine kaliteli hizmet vermek ve bunun sürekliliğini sağlamak ilkemiz olmuştur
2002 yılında kliniğimiz yeni hastane donanımları, modern ekipmanları ve uzman veteriner kadrosuyla Veteriner Polikliniği adını alarak, hayvan polikliniği standartlarında hizmete başlamıştır.
Tüm bu yıllar içinde bize gösterdiğiniz güven ve sevgiden dolayı tüm hayvan sever dostlarımıza teşekkür ederiz.
Ümit ederiz ki bizi ziyaretinizde sevgili köpek, kedi ve diğer hayvanlarınızın sağlığı ve bakımı açısından memnun kalacağınız güler yüzlü hizmet anlayışı, bilgi-tecrübe ve modern uygulamalardan memnun kalırsınız.
HAYVANLARINIZ VETERİNERİ SEVMİYOR MU?!
Birçok hasta için veteriner klinikleri veya hastaneleri sevimsiz, kötü anılarla dolu korkulan ve gidilmek istenmeyen yerlerdir. Bu tepki elbetteki çok normaldir. Sizi çocukken iğne olmaya götürdüklerinde hissettiklerinizi bir hatırlayın.
Bizler hastanemizde sevgili küçük dostlarımızın canlarını yakmadan, korkutmadan, onlar için en iyisini, hatıralarında kötü izler bırakmadan yapmaya özen gösteriyoruz...
 
BEKLEME SALONU
  • Konforlu ve Klimalı bir ortam!!! Kışlar sıcak, yazlar serin!
  • Kapalı devre monitörden köpeğinizin traşını veya tüm operatif girişimleri oturd ğunuz yerden izleyebilirsiniz. İçiniz rahat olsun!!!
  • Biz petinizin sağlığı ile ilgilenirken, siz çay, kahve ve soğuk içeceklerimizden içecek çeşitlerimizden dilediğinizi içer en,televizyon seyredebilir, gazete ve dergi okuyabilir, dinlenebilir yada sohbet edebilirsiniz.
 
 
 
Faydalı Bilgiler

  KEDİLER               

  KÖPEKLER            

  KUŞLAR                

   HASTALIKLAR